Chutný čaj

Vždycky, když mi není vůbec dobře nebo se chytím unavená nebo smutná, tak si vychutnám opravdu šálek kvalitního čaje. A do čaje vůbec nedávám ani cukr a nic jiného, protože mám ráda čajovou chuť. A taky jsem si velice poslední dobou oblíbila různé mátové čaje, a to včetně bílého čaje. Ještě před třemi lety jsem vůbec nevěděla, že existuje nějaký bílý čaj. Potom, když jsem byla v obchodě, kde prodávají různé sypané čaje, také klasické sáčkové čaje nebo kvalitní kávu, tak jsem si všimla čaje, který nesl název bílých čaj. Vůbec jsem si nedokázala představit, co by to mohlo být. A jak by chutnal nebo jakou by měl tento bílý čaj barvu.

Čaje mám moc ráda.

To by byl jako bílý anebo průhledný? Protože když to tak logicky vezmu, tak bych si koupím černý čaj, tak uvařený je fakt takový opravdu hodně tmavý až černý. Zelený čaj je zase opravdu takový nazelenalý. Takže jakou barvu může mít asi bílý čaj? Proto taky jsem si ho ze zvědavosti koupila. A musím uznat, že chuťově chutná spíš jako zelený čaj, samozřejmě akorát barva je jiná. A tak možná se bílý čaj jmenuje jenom kvůli tomu, že má takovou hodně světlou barvu, skoro takovou až vybledlou zelenou. Ale abych pravdu řekla, tak chuťově mě velice chutná a jistě jsme si ho tedy nekoupila naposledy.

Bílý čaj je chutný.

Mám ho ráda bez cukru, jak jsem už zmínila, ale občas si do čaje taky moc ráda dávám domácí kvalitní med. Můj bratr totiž chová včely, takže mě opravdu často zásobujeme medem, takže jsem ráda, že mám doma alespoň domácí med. A já mám doma zase chovat slepice, takže mám doma domácí vajíčka, která zase dávám bratrovi. A pokud i vy hledáte opravdu kvalitní čaje, taky najdete na webové stránce darka-shop.cz, kde jsou opravdu kvalitní sypané čaje ale i klasické čaje. Čaje piji už opravdu hodně dlouho a vyhledávám taky velmi zajímavé a netradiční čaje. Dobrou chuť.