Úprava vaší zahrady

Koupili jste s rodinou dům, který má i velkou přilehlou zahradu? Pokud ano, tak jste šťastlivci a máte perfektní bydlení a zázemí pro děti. Ovšem jednu chybu tato zahrada má, a to zaručeně velkou údržbu. Ta může být v mnoha ohledech problém, a to nejen vytížeností času, ale také strojů, které pro údržbu potřebuje. Pokud nemáte čas, ani stroje, tak neváhejte a obraťte se na firmu, která dělá kompletní úpravu pozemku, a to včetně sečení trávy.

sečení trávy

Firma provádí sečení trávy a cena, za kterou tuto činnost dělají je vážně lákavá. Tato profesionální firma vám udělá z vaší zahrady naprostý skvost. V jejich službách najdete nejen sečení trávy, ale také mulčování trávníků a čištění pozemků. Sečení trávy firma provádí po celé České republice, a to v pravidelných termínech, či na jednorázové bázi. Pozemek, který přijede firma upravit může mít jakoukoliv velikost a může být v jakémkoliv stavu. Firma provádí sečení traktorem s mulčovačem, sečení křovinořezem či sečení zahradní sekačkou. Čištění pozemku se pak provádí lesní frézou, která je vhodná pro zanedbané pozemky, kam dlouho nevročila lidská noha. Díky moderní technice se zaměřují i na velké pozemky od 5000 metrů čtverečních.

sečení trávy

Na internetových stránkách této firmy se můžete podívat na podrobný ceník. Zde je potřeba vyplnit pár základních informací o pozemku a poté si cenu spočítat. V případě zájmu stačí napsat email nebo se s firmou spojit telefonicky. Určitě vám po telefonu zodpoví všechny vaše otázky a určitě se na všem domluvíte. Firma je tady od toho, aby pomohla zákazníkovi a vždy je u nich zákazník na prvním místě. O tom svědčí také kladné ohlasy na jejich stránkách, které jsou přímo od zákazníků.

Na stránkách kromě kontaktu najdete i spoustu fotografií, které vás přesvědčí, že firma dělá svojí práci opravdu kvalitně. Proto neváhejte a objednejte si je už nyní.