Ubytování na horách

Zimní dovolená už je za rohem a na mnoha sjezdovkách už začalo zasněžování. Zimní dovolená patří k velmi vyhledávaným a lidé jí mají mnohdy radši, jak tu letní. Pokud každý rok jezdíte na stejné místo, kde už nemůžete objevit nic nového, tak letos zkuste udělat změnu. Velmi oblíbenou destinací je nyní Dolní Morava a ubytování je zde naprostým skvostem. Kdo by si také nepřál být ubytovaný přímo u sjezdovky, kde můžete z chaty vyjet rovnou k vleku.

dolní morava

Ubytování Červená voda, nebo Čenkovice jsou velice vyhledávané a lidé vědí, proč sem jezdí. Ubytovat se můžete přímo u sjezdovky, nebo můžete zvolit ubytování v jejich okolí. Ubytování přímo u sjezdovky je v apartmánech, kde si můžete zvolit, zda chcete ubytování se stravou nebo bez. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat mezi plnou penzí či polopenzí. Na stránkách najdete fotografie těchto apartmánů, a to včetně jejich vybavení. Bude tak jen na vás, zda chcete vidět přímo z pokoje na sjezdovku, či na okolní hory.

dolní morava

Jestliže neseženete pokoj přímo u sjezdovky, tak nemusíte hned zoufat. V okolí se nachází spousta perfektních penzionů, které vám nabídnou perfektní ubytování. Tyto penziony jsou vzdáleny od sjezdovky, co by kamenem dohodil a jedná se o velmi pěkná místa. Na mnoho z nich můžete vzít navíc své domácí mazlíčky a nemusíte si dělat starosti, kde je přes dovolenou necháte. Samozřejmostí je, že se můžete podívat na jejich internetové stránky, kde se dozvíte spoustu dalších zajímavostí. Většina těchto apartmánů má také vlastní kuchyňku a bude jen na vás, zda zvolíte polopenzi či si budete vařit sami.

Pokud tedy hledáte ubytování na zimní dovolenou, tak zvolte toto ubytování. Zaručeně si krásy tohoto kraje zamilujete a dovolenou si zde užijete, jak se sluší a patří. Proto neváhejte a rezervujte si termín už nyní, dokud jsou volné pokoje.