Dodávku si můžete pronajmout i v zimě

Půjčovny dodávek pronajímají svá vozidla po celý rok, ovšem největší zájem zákazníků se opírá o teplé období roku. Většina lidí v té době převáží stavebniny, uskutečňuje velké nákupy, stěhuje vybavení bytů či domů anebo cestuje na dovolenou. Zima má však také své kouzlo a za příznivého počasí lze v této roční době uskutečnit celou řadu naplánovaných akcí, na které nemáte v létě čas nebo náladu.

stěhování s dodávkou

Rekonstrukce bytu

Zimní období je ideální pro práce v interiéru zejména z toho důvodu, že vás to netáhne ven, do přírody. Většinu času pak můžete trávit uvnitř a nemáte žádné výčitky, že jste nevyužili krásného slunečného počasí k procházkám nebo projížďkám na kole. K rekonstrukcím interiérů se výborně hodí pronajatá dodávka, zejména v době, kdy potřebujete odvézt z hobby marketu či ze stavebnin potřebný materiál, jako je sádrokarton, cihly, izolační desky, podlahové krytiny, sanitární techniku a mnoho dalších výrobků, zvláště pak větší velikosti, kupříkladu bojler, automatickou pračku, chladničku nebo plastovou rohovou vanu.

jedoucí dodávka

Zimní stěhování

Obdobou rekonstrukce interiérů je i stěhování. Zima je příhodné období k tomu trávit více času uvnitř objektu a balit věci do kartonových krabic, rozebírat nábytek a na novém působišti pak opět vše uložit na své místo. Pokud je zima mírná a není venku příliš nevlídno či nezvladatelná sněhová kalamita, přestěhování s vozem z půjčovny dodávek v Praze 5 bude poměrně snadné. Za slunečného počasí to může být i docela zábavné.

Lyžařská výprava

Dodávku z půjčoven lze uplatnit i v situacích, kdy plánujete pronájem horské chalupy pro více osob, a chystáte se tu lyžovat. Dodávka pojme bezpečně všechna vaše zavazadla a nemusíte se s nimi trmácet vlakem. Zároveň je možné přepravit tímto způsobem více osob najednou a vystačíte pak jen s jedním parkovacím místem.