Nádrže pro firmy


Je opravdu mnoho způsobů, jak můžete převážet a nebo taky skladovat svoje zboží a to například taky v pracovním kontejneru IBC. Než jsem se dozvěděla, že existují u nás vlastně opravdu kvalitní IBC kontejnery, tak jsem skoro skákala radostí. To, že jsem si hned vzpomněla na svého dědečka, který právě IBC kontejnery opravdu hodně využíval. A taky pracoval ve firmě, kde byl taky obrovský velkosklad, kde měli různé palety a taky IBC kontejnery a další nádrže. A tyto výrobky dědečkova firma kupovala od firmy schoellerallibert, kde se taky můžete podívat samozřejmě na jejich stránky a uvidíte sami, že je to velice kvalitní a poctivá firma, která má skvělé výrobky. A tyto výrobky opravdu kupuje mnoho lidí a taky firem, takže to taky samozřejmě už něco vypovídá o tom, že tohle je opravdu kvalitní a solidní firma se stroji a taky všemi kvalitními IBC kontejnery.

Vývoz a dovoz zboží v kontejnerech.

IBC kontejner dědeček a jeho firma využívali na to, když převáželi své zboží někam do ciziny. Dědeček vyvážel zboží hlavně do Německa a taky do Polska, takže si jistě dokážete představit, jaké množství IBC kontejnerů a taky palet jsme potřebovali ve firmě. Já jsem sice ve firmě byla ještě jako dítě, jenom se tak podívat. A musím říct, že to bylo opravdu pěkné vidět dědečka, jak skvěle umí vést firmu. A on sice tedy nevedl přímo firmu, ale byl tam vedoucí.

Zboží se skladuje v kontejnerech.

Líbilo se mi, že dědečka všichni měli rádi a všichni ho respektovali. A v této firmě schoellerallibert nebyly pouze ale jenom IBC kontejnery, ale různé nádrže velkoobjemové, které jste si tady taky mohli koupit a nebo různé přepravní vozíky a nebo klasické vozíky, prostě všechno, co vaše firma potřebuje. Já znám mnoho firem, které pracují s paletami, takže vím, že mnoho lidí taky potřebuje palety nebo IBC kontejnery, aby mohli pracovat se svým zbožím a prodávat ho dále.