Redukční dieta

Bohužel celý život jsem trpěla nadváhou. A naneštěstí jsem to dávala za vinu hlavně mým rodičům, kteří mě nechali jíst opravdu hodně sladkých a tučných jídel. A opravdu nedokážu pochopit, že tohle nějací rodiče dovolí, aby se jejich dítě se cpalo nezdravým a tučným jídlem, které obsahuje hodně cukru a tuku. To já, když mám nyní šestiletého syna a pětiletou dceru, tak se snažím, aby do sebe necpaly tolik cukru a kolik tuku.

Strava je klíčem k úspěchu.

Samozřejmě, že taky dětem dovolím občas nějaké čokolády nebo zmrzliny či bonbony. To nejsem zase úplně přísná, ale o padesát procent regulují tolik cukru, kolik dávali moji rodiče mě. Nadváha mi začala vadit, když jsem dospívala, když mi bylo asi šestnáct anebo sedmnáct let. A když jsem už toužila po lásce a chtěla jsem potkat nějakého přítele a když jsme s kamarádkami chodily na diskotéku tancovat. Nejhorší ale na tom bylo, že je nejsilnější a nejvíce velké břicho jsem měla já z celé party. A teď všechny kamarádky byly štíhlé jako proutek anebo maximálně tak trošku mírně oplácané. Proto jsem taky později zkusila ketodietu.

Znáte ketomix na hubnutí?

A znáte třeba ketomix? Pokud ketomix znáte, tak jistě víte, že kvalitní Keto dieta se ta taky hlavně zakládá na tom, že omezíte na minimum cukry a sacharidy a přidáte hlavně bílkoviny, protože díky bílkovinám vám narůstají svaly, což chcete. Ale ubývají vám zase tuky. A to taky chceme. Myslím si, že každá žena chce mít skvělou postavu, aby byla s sebou spokojená a já jsem samozřejmě nebyla nikdy v tomto výjimka. A myslím si, že právě ketomix s kvalitní ketodietou vám k tomu pomůže. Nemusíte se bát, že je to nudná dieta. Tohle vůbec ne. Podle mého názoru vás tato dieta ketomix bude bavit. Uvidíte sami, že nic za to nedáte, když to zkusíte, skončit můžete kdykoliv. A tak tedy taky už uvažujete o ketomix? Myslím si, že nic nezkazíte, když to vyzkoušíte.