Myšlenky jsou náš život

Pro mnoho lidí znamená pojem zdraví jen fyzickou stránku, jenže zapomínají na tu možná mnohem důležitější – na tu psychickou. Psychika je velmi mocná, a přesto křehká. Je potřeba o ni náležitě pečovat, protože je to doopravdy velmi mocný nástroj, který ale drtivá většina lidí neumí využívat ve svůj prospěch. Vaše mysl je nástroj, který vám společnost nedovolí používat pro vaše dobro. Jak je to myšleno? I když se to pro vás možná zdá jako naprosté scifi, vaše mysl funguje úplně jinak, než si možná doteď myslíte.

žena medituje

Bylo provedeno mnoho výzkumů na toto téma, a tak není třeba se obávat, že jde o nějaké šarlatánství a hlouposti. Naše vědomí se dělí na vědomé, kdy si uvědomujete všechno co říkáte, děláte a všechno co je okolo vás, a podvědomé – které nedokážete ovlivnit. Podvědomí funguje neustále, a to i v noci, kdy naše vědomí spí. Obě tyto složky jsou velmi složité k pochopení, stejně jako celá naše mysl. Vy ji ale můžete začít využívat ve svůj prospěch. Všimněte si jedné věci – žádný úspěšný člověk se neustále netopí v depresích jako vy. Deprese a neúspěch jsou snažší, kdežto úspěch a pozitivní přístup k životu vyžaduje dost tréninku a hlavně víry.

víra víly

Víra je velmi důležitá
Náš mozek a vědomí funguje na jednoduchém principu. To na co myslíme, to se nám děje. Je zde samozřejmě určitá prodleva, ale čemu dáváte energii, to se děje. Neustále se bojíte, že vás vyhodí z práce? Vsaďte se, že se to stane. Už týden se bojíte každou chvíli, že se s vámi rozejde partner? Uvidíte, že vás nechá. Těm špatným věcem totiž věříte a nevědomky do nich vkládáte víru. A to je to, co zhmotňuje naše myšlenky. Energie. Když ji vkládáte do dobrých věcí, často to vzdáte, protože je těžší myslet na to, že všechno vyjde tak jak chcete vy. Jenže když budete mít pořád deprese a strach, rozhodně to bude mít špatný vliv na vše zdraví. Zklidněte se a začněte meditovat. Zpomalte. Prohlédněte si na Youtube videa, například od Joa Dispenzy, díky kterému se miliony lidí na celém světě začaly zajímat o to, jak funguje jejich mysl. Budete velmi překvapeni, jak to funguje.