Léky pro nás

Vždycky jsem chtěla dělat nějakou skvělou práci, která by se třeba týkala léčiv, protože jak všichni víme, léky jsou pro nás lidi opravdu hodně důležité. Taky si vzpomínám na ty časy, když jsem byla opravdu hodně nemocná a stále jsem trpěla na angíny. A byla jsem u lékaře asi tak pětkrát za rok a brala jsem asi i pětkrát ročně antibiotika. Měla jsem stále v krku záněty a taky jsem trpěla hodně na angíny, takže jsem si na léky opravdu tak zvykla, že jsem si řekla, že bych taky mohla pomáhat lidem. A je logické, že ze začátku jsem chtěla bych samozřejmě dětská doktorka.

Chtěla jsem být pediatr.

Lékařství mě opravdu hodně bavilo a táhlo mě to k tomu opravdu už od malička, jenomže jsem se bohužel na medicínu vůbec nedostala. Nakonec jsem vystudovala farmaceuti a byla jsem taky zdravotní sestra. A musím říct, že práce s léky mě opravdu hodně baví. Taky jsem pracovala ve skladu léčiv. Nicméně ale distributoři léčiv v České republice to mají taky velice náročné. Protože distributoři léčiv v České republice musí projít opravdu skvělým a složitým školením, jestli na tuto pracovní pozici vůbec mají nějaké preference a jestli na to psychicky mají. Samozřejmě, že taky musíte mít vyšší odbornou školu, abyste se vyznali v lécích.

I roušky se rozváží.

Protože nejsou léky jako léky. A není tak jednoduché, jak si mnoho lidí myslí, protože distributoři v České republice si myslí, že je lidi přehlíží. Jenomže tohle vůbec není pravda. Vemte si, kdo by rozvážel léky, kdyby žádní distributoři léčí v České republice nebyli? To by asi si každý musel do zahraničí pro své léky jezdit sám, a to by se asi nikomu nelíbilo. A více informací se dozvíte také na webové stránce technolife.cz, kde se dozvíte více informací o distributorech léčiv v ČR. A kde najdete další věci, které vás zajímají. Jsem ráda, že distributoři léčiv jsou a že tuto práci vykonávají opravdu skvěle a je na ně spolehnutí.