Úklid bez námahy

Úklid je pro mnohé lidi nutné zlo, a dokud to jde, rádi se úklidu vyhnou. Jenže dříve nebo později stejně člověk uklidit musí. Někteří to řeší tak, že si najmou slečnu či paní na úklid, ale ty zpravidla potřebují stabilní příjem, a ne každý má dnes volné finanční prostředky na to, aby nabídl hospodyním dostatečný finanční obnos za jejich služby. Proto řada lidí volí jiný způsob, a to ten, že si občas pozve úklidovou firmu.

mytí oken

Co všechno nechcete uklízet?
Jsou práce, které mnoho lidí opravdu nenávidí. Mezi nejméně oblíbené úklidové práce patří mytí oken – je fyzicky namáhavé, někdy až nebezpečné, a je těžké okna vyleštit tak, aby na nich nebyly šmouhy. Pokud chcete mít stále dokonale čistá okna bez práce a beze šmouh, může vám pomoct úklidová firma Pardubice. Specializujeme se na mytí oken v domácnostech ale i na jiných budovách, takže pro nás nebude problém vyleštit i vaše okna.

vysávání koberce

  • Nabízíme komplexní úklidové služby

– Uklidíme nejen u vás doma, ale i na úřadech, ve firmách, kancelářích – zkrátka tam, kde hledají kvalitní a precizní úklidové služby.

– Uklízíme panelové domy – uklízíme společné prostory. Záleží jen na dohodě s nájemníky a vlastníky bytů, jaké práce budou chtít pravidelně provádět. Lze například dohodnout kompletní úklid každý týden, nebo každý týden kompletní vytření, utření prachu a vymetení pavučin, a jednou měsíčně umytí oken.

– Dokončili jste stavbu? Uklidíme kompletní místo stavby – vyneseme odpad, vytřeme například po malování, umyjeme zbytky lepidel apod.

  • Nabízíme i další práce – postaráme se o vaši zahradu, zvládneme provádět údržbu nemovitostí, a samozřejmostí jsou u nás vyklizení práce. Zvládneme všechno rychle, kvalitně a diskrétně.

Náš tým se skládá z mnoha profesionálních uklízeček a uklízečů, k dispozici máme spoustu techniky, čistidel a vybavení, takže úklidy probíhají rychle. Jsme pojištění pro všechny případy – o svůj majetek se bát nemusíte.