Touha po štěněti

Pamatuji si na ty doby, když jsem chtěla po rodičích štěně. Protože jednou jsem stavila k mé kamarádce, která měla malinkatý čivavy. Znáte čivavy? Takové malinkaté roztomilé pejsky. A vždycky když si vzpomenu na dobu, tak nikdy nezapomenu na ta krásná štěňátka, která běhala u kamarádky. A když k nám kamarádka přišla se svou čivavou, opravdu hodně jsem jí záviděla. A nevím jak vy, ale takoví malí pejsci se mi vždycky moc líbili. Samozřejmě, že jako malé dítě jsem takového pejska chtěla. Později jsem se dozvěděla, že kamarádčini rodiče jezdí taky se svými malinkými čivavami na psí výstavy.

Mám doma konečně taky malé plemeno.

Sice jsem nevěděla, o co tam tak moc jde, ale když jsem se později dozvěděla, že je tam opravdu hodně psů, tak jsem tam taky chtěla jít. Protože kde je opravdu hodně psů anebo jiných zvířat, tak jsem tam samozřejmě chtěla být. To je sen asi každého dítěte. Syn taky touží po zvířatech. 

Zahradu mi hlídají dva hlídači.

Jenomže já jsem se tam neměla, jak dostat, když jsem neměla žádného psa. A jde to vůbec? Nebo je to jenom pro chovatele výstavních psů? Protože nic není jednoduché. A abych si přihlásila psa na výstavu? Možná tak sousedčina vořecha. Ale to by mi jistě neprošlo. Tak jsem se zeptala své kamarádky, jestli bych někdy nemohla jet na tu výstavu s nimi. Byla jsem naprosto nadšená, když mi tohle kamarádka dovolila. A zrovna tam měli jet za dva měsíce. A bylo to zase krásná výstava pro čivavy. Když jsem tam byla, úplně jsem se rozplývala blahem, protože tam bylo tolik krásných pejsků, že až zrak přecházel. Tolik psů jsem pohromadě opravdu nikdy neviděla. Pokud i vy toužíte po nějaké psí výstavě nebo po jiné zvířecí výstavě, tak neváhejte a jděte tam, protože je to opravdu krásný zážitek a uvidíte opravdu tolik v krásných zvířátek pohromadě, že se vám to už možná na jiné výstavě nepoštěstí. Nebo jste už byli na zvířecí výstavě?