Tipy, jak se rychle a hezky nalíčit

Nenechte se ale zmást, rychlé rozhodně neznamená ošizené. Je jasné, že i když jdete do práce nebo jen s kamarádkou na kávu, chcete se cítit sebejistě a hezky. Jen zkrátka nechcete trávit několik hodin v koupelně nanášením make-upu. Ale nemusíte se bát, poradíme vám pár tipů a vychytávek, aby vaše líčení bylo rychlé, ale přesto svěží a precizní. 

1) základem je čistá pleť

Se stejnou pravidelností s jakou si dáváte ráno sprchu a kávu, věnujte i minutku čištění své pleti. Najděte si produkt, který vám bude nejvíce vyhovovat. My doporučujeme čistící pěnu, kterou jednoduše nanesete na tvář, i třeba během sprchování, a krouživými pohyby pleť vyčistíte.

žena

2) vsaďte na BB krém

BB krém je úžasný vynález. V jednom produktu totiž naleznete krém, sjednocující make-up i tolik důležité UV filtry. Navíc vám ušetří spoustu času a to se počítá.

3) přizvěte na pomoc korektor

Možná jste u předchozího bodu namítla, že BB krém je pro vás málo. Ale není se čeho bát, nyní na řadu přichází korektor. S ním zakryjete kruhy pod očima i drobné nedokonalosti (červené pupínky atd.). Opět záleží na vás, jaký vám bude vyhovovat. Můžete mít tekutý, v tyčince, ale i rozjasňující.

4) vytvarujte oblouky

Zde záleží, jaký odstín a tvar obočí máte. Tmavovlásky ho zřejmě zvýrazňovat nebudou, ovšem ženy se světlejším obočím ano. Vezměte si k ruce tužku a jemně dolaďte tvar i barvu.

žena

5) linka a řasenka pro kočičí pohled

Černá nebo hnědá linka dokáže líčení očí skvěle zvýraznit. Dodá jim jiskru a mnohdy také sexy pohled kočičích očí. Pohrajte si s ní a hezky orámujte svá kukadla. Navrch přidejte dva tahy prodlužující řasenky. Opět vyberte kvalitní, která řasy natočí, ale nebude se drolit.

6) rty na závěr

Na závěr celého make-upu naneste na rty dlouhotrvající matnou rtěnku. Ve stejném odstínu jako rtěnka je můžete orámovat i konturovací tužkou. Rtěnka vám vydrží několik hodin a dodá pomyslnou třešničku na dortu za celým líčením.