Předsevzetí do Nového roku, které vás změní

Novoroční předsevzetí mají dlouholetou tradici. Nový rok je ideálním obdobím, kdy můžete začít s čistým štítem a snažit se docílit nových věcí ve svém životě a něco změnit. Rozhodnutí a předsevzetí nemusí být nijak závažné, může se jednat o naprosté drobnosti, které ale pro vás budou ve finále znamenat velké věci, pokud je budete poctivě dodržovat.

Jaká předsevzetí byste si tedy měli stanovit?

Více pohybu

Máte pocit, že v poslední době zanedbáváte pohyb? Pak je nejvyšší čas to napravit, zvláště, pokud jste přes Vánoce a Silvestr neudrželi své chutě na uzdě. Vytvořte si cvičební plán, který budete dodržovat. Pro větší motivaci si ho vystavte někam, kde ho budete mít stále na očích. Můžete si také zakoupit několikaměsíční členství ve fitness centru nebo se dopředu pomocí rezervačního systému nahlásit na skupinové lekce, abyste měli pocit určitého závazku. Jako další motivaci si můžete také pořídit parádní https://www.kosmas.cz/knihy/127216/1089-a-dalsi-paradni-cisla/ cvičící úbor.

cvičení

Pečujte více o své vlasy

Vlasy jsou část, kterou většina žen opomíná v péči o sebe. Přitom vlasy opravdu nestačí jen umýt šampónem. Proto, aby byly krásné, zdravé a lesklé potřebují daleko větší péči. Minimálně jednou za dva týdny jim dopřejte hydratační masku nebo několikahodinový zábal. Pravidelně si nechte u kadeřnice zastřihovat konečky a nepřehánějte to s tepelnou úpravou. Samozřejmostí je, použít po každém mytí kvalitní kondicionér.

vlasy

Zdravý jídelníček

Většina lidí si dává předsevzetí, že v příštím roce zhubne několik kilo. Ale vaše předsevzetí by spíše mělo znít, že se pokusíte jíst zdravěji. Nejde vám přece jen o vizáž, ale o to, aby bylo celkově vaše tělo zdravé a mělo zdravý příjem hodnotných nutrientů. Jezte co nejvíce čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitních proteinů a snažte se vyhýbat rychlému občerstvení, přepáleným tukům, mastným jídlům a omezte ve svém jídelníčku cukry.