Obklopujte se kvalitní společností přímo pro vás

Už jste někdy přemýšleli, jaká společnost je pro vás ta nejlepší? Nemyslím tím, jaká společnost je pro vás nejlepší ve smyslu, ve které budete například vypadat dobře nebo díky které se dostanete do nějaké přízně. Není tím myšlena jako lepší vytříbená společnost, ale opravdová společnost, kterou potřebuje každý člověk ať už je jakákoli. I člověk, který o sobě tvrdí, že je introvert, kolem sebe potřebuje nějakou skupinku lidí, díky které se nebude cítit sám a díky které se bude cítit, že někam patří. Ano, samozřejmě, že existují lidé, kteří společnost jako takovou opravdu nevyhledávají a kteří jsou sami se sebou opravdu spokojeni. Nepotřebují kolem sebe velkou spoustu lidí a stačí jim, že jsou sami se sebou spokojeni. Nemají například potřebu se svěřovat, chodit neustále na společenské akce a celkově se neustále s někým bavit a pořád něco probírat.

Extrovertní lidé to mají ale právě přesně naopak. Ti v podstatě pořád potřebují být v obklopení nejrůznějších lidí a nevydrží sami se sebou. Velmi rádi s někým komunikují, probírají nejrůznější záležitosti a jsou opravdu velmi společenští.

přátelé

Ať už patříte do jakékoli skupiny, rozhodně určitou společnost potřebujete. Extrovert potřebuje velkou skupinu lidí, které se bude moct kdykoli svěřit a ve které se bude cítit naprosto skvěle. Introverti také ale potřebují určitou společnost, která je ale úplně jiná než ta pro extroverta. Přemýšlíte nad tím, o jakou společnost se jedná? Jedná se o společnost, která je také velmi důležitá, ale je opravdu velmi odlišná od té, kterou potřebuje extrovert.

sociální sítě

Člověk, který je větší samotář může například využít online společnosti a může se vypovídat prostřednictvím sociálních sítích nebo podobných záležitostech. Může si najít virtuální přátele nebo dokonce komunikovat anonymně. Už jste si někdy řekli, že existují lidé, kteří nezvládají ani sociální sítě a virtuální komunikaci? V tom případě existuje ještě jedna společnost, kterou milují všichni. Taková společnost je zvířecí a člověk, který nechce vidět žádné lidi potřebuje alespoň takovou společnost.