Solární sprchu užijete kdekoli, kam svítí slunce

Solární sprchy jsou i přenosné

Možnost přenášet solární sprchu je jednou z klíčových vlastností těchto výrobků. Přenosné sprchy mívají zásobník v dolní části, obvykle ve tvaru komolého kuželu, a ten zajistí jak dostatečné množství vody ke sprchování, tak i optimální plochu k ohřevu slunečními paprsky a stabilitu celé konstrukce při pokládání na zemský povrch. Sprchu pak můžete umístit na terasu, na betonové dlaždice, na asfaltový povrch, na trávník nebo na písečnou pláž.

muž ve sprše

Sportovní aktivity na hřišti

Provozujete-li sportovní aktivity na uzavřeném prostoru hřiště, např. volejbal nebo tenis, a máte tu k dispozici vodní zdroj s nástavcem pro zahradní hadici, sprchu si sem můžete nainstalovat a sprchovat se po sportovním výkonu pokaždé, kdy vám k tomu přeje slunečné počasí.

Sport na chalupě

Znáte filmový seriál ze sedmdesátých let minulého století, s názvem Chalupáři? Lidé tam tehdy řešili zejména mezilidské vztahy a situace, které souvisely s provozem rekreačních chat, ovšem téměř žádná pozornost se tam nevěnuje sportu. Nemáme na mysli zrovna fotbal, který chalupáři jistě podporovali v rámci fotbalových zápasů na místním hřišti, tentokrát bychom rádi vyzdvihli např. badminton. Je to perfektní zábava pro celou rodinu a solární sprcha se vám po fyzické námaze určitě bude hodit.

souprava na badminton

Zahradnické práce na chatě

Jestliže vám slunce zahřeje vodu na sprchování, můžete ji využít i pro oplachování zahradnického nářadí a zašpiněné obuvi a pro umývání rukou. Mít na chalupě komfort teplé vody ohřívané sluncem jistě oceníte i v těchto situacích.

Unavená a oteklá chodidla

Také vám otékají chodidla po práci nebo po sportu, zejména v teplém počasí? Měli byste jim dopřát odpočinek a k tomu se báječně hodí speciální spodní ventil pro oplachování nohou vlažnou vodou, který bývá součástí vybavení některých sprch.