Řešíte bydlení?


Lidé po maturitě nebo po vystudování vysoké školy stojí před rozhodnutím, co budou dělat dál. Zaměstnání, založení rodiny, pořízení vlastního bydlení – to všechno jsou náročné úkoly, které chce většina lidí stihnout ještě před třicítkou, ale ne každému se to podaří. Zejména bydlení je v dnešní době problém, protože nájmy jsou drahé a hypotéky jsou často nedostupné z důvodu zpřísnění podmínek pro získání hypotéky.

nový bungalov

Pokud máte stavební pozemek, proč nestavět?
V cestě vlastnímu bydlení stojí většinou nemožnost sehnat stavební pozemek, kterých už je značně omezené množství. Největší zájem o obdélníkové či čtvercové pozemky, kde se bude snadno stavět. Mnoho obcí a měst má totiž ve svém územním plánu určeno, kolik % z celkové plochy parcely je možné zastavět. To si při shánění pozemku určitě ohlídejte. Jakmile ale máte pozemek, můžete se obrátit na nás.

Stavíme rodinné domy vybavené moderními technologiemi. Záleží nám na tom, abychom klientům pomohli snížit náklady za bydlení. Proto jsou naše domy vybaveny solárními panely a tepelným čerpadlem.

Jaký dům si můžete vybrat?
Připravili jsme pro své klienty mnoho typových projektů. Mezi nimi najdete i bungalov 4+1 Enerdomy.cz
, který je vhodný pro rodiny se dvěma dětmi. Rodiče si budou užívat soukromí v ložnici, a každé z dětí ocení svůj vlastní pokoj. Rodina se potom může scházet v obývacím prostoru s kuchyňským koutem, takže kromě soukromí si užijete i společný čas.

klíč k domu

Proč stavět u nás?
Patříme mezi nejlepší stavební firmy na trhu. Klientům dokážeme vyřídit i stavební povolení, což může urychlit celou stavbu. Z naší nabídky projektů si jistě vyberete svůj vysněný domov za velice příznivou cenu. Postavíme vám celý dům, který bude připravený k nastěhování. Můžete si užít bydlení podle vašich představ ve svém vlastním domě, který můžete mít za pár týdnů až měsíců.