Narození miminka je radost

Narození miminka by mělo vycházet z velké lásky, kdy se dva lidé rozhodnou to posunout někam o hodně dál a už jim nestačí jen život ve dvou, rádi by spolu vychovávali maličkého človíčka a zanechali tak po sobě něco. To by měl být od přírody cíl každého z nás, protože každý živý organismus má za cíl se rozmnožit a zanechat tak za sebou nějakou genetickou informaci, která by se mohla zase posouvat dál a dál. Je to tak a má to tak naprosto každý živý organismus na světě. Všechny zvířata i rostliny jsou tady jen proto, aby se rozmnožily a mohl se tak druh zdokonalit. To je prvotní cíl toho, proč tu všichni jsme.

botičky

Všichni máme možnost se nějak rozmnožovat, někteří to mohou dělat dokonce sami, ale dokonalejší rozmnožování je ve dvou, kdy jsou k tomu potřeba dva druhy buněk, samčí a samičí buňky. Vznikne tak velmi silný jedinec, který přežije a může se tak později rozmnožovat dál a poslat dál tak genetickou informaci, ve které je mimochodem schovaná i genetická informace od rodičů, od prarodičů a podobně. Zkrátka to je cíl všeho živého na zemi.

miminko

I my lidé se tak rozmnožujeme, ale my v tom vidíme mnohem hlubší smysl. Potřebujeme někoho dalšího, kdo bude do našich životů vkládat radost a smích, a to jsou přeci naše děti. Ta jsou jediná stvoření, která toto všechno do našich životů přináší, ale stejně hlavní věc, kterou od nich dostáváme nejvíce je láska. Tu jim také dáváme. Pořídit si miminko ale není jen tak, člověk na to musí být připravený jak psychicky, protože bude vychovávat dalšího človíčka, ze kterého musí (nebo by měl být) dobrý člověk, tak musí být člověk připraven i finančně, s tím se pojí také to, že se musí nakoupit předem vše potřebné k miminku. Jedná se o nábytek, kočárky dvojkombinace VEGA, oblečení, různé plíny a podobně, to všechno patří k životu malinkého miminka a je třeba aby bylo vše z tohoto nachystáno, než se miminko narodí. Mělo by dostávat vše, co potřebuje, ale i mnohem víc.