Na valstní dům

Už se mi několikrát stalo, že jsem se s přítelem pohádala. A to bylo hlavně kvůli tomu, protože jsme se nemohli dohodnout, kde budeme bydlet. Já jsem stále chtěla bydlet ve velkém domě. Protože jsem toužila taky potom, že v budoucnu budeme mít na zahradě bazén. Protože jsem opravdu velká milovnice opalování a taky bazénu, tak jsem si řekla, že doma chci bazén. Zatímco můj přítel ale chtěl bydlet stále v bytě, a to v nájmu. Protože přítel se bál si vzít hypotéku a jednoduše se nějak zadlužit. Abych se vám přiznala, tak já vlastně skoro celý život žiji tak, že mám půjčené nějaké peníze. A sice ne hodně, ale většinou si půjčím kolem třiceti nebo čtyřiceti tisíci korunami.

Vlastní dům stojí dost peněz.

A až to všechno splatím, tak si vezmu znova takový menší úvěr, abych si udělala velkou radost. Naštěstí peníze mám, takže splácím vysoké splátky, takže mi to vůbec nevadí a mám to rychle splacené. Příteli jsem taky proto navrhla americkou nebankovní hypotéku, ale bojí se toho . A i když si přítele zjišťoval, že americká nebankovní hypotéka je bezpečná a že taky může mít opravdu nízké splátky. A i tak jsem ho vůbec nepřesvědčila, což mě dost zamrzelo. A zkouším ho nahlodávat a taky ho přemlouvám k tomu, že vlastní dům je vlastně ideální a nejlepší pro naše budoucnost. Vždyť chceme velkou rodinu!

I hypotéka může být levná.

A další výhoda, ta největší je, že v budoucnu potom ten dům bude jenom náš a nikdo nám ho už nevezme. A v případě nouze ten dům přeci můžeme prodat. Nic není ztracené. Ale nevím, jestli přítele na americkou nebankovní hypotéku přemluvím. Zkusím to ještě přes jeho mámu, která na mě vždycky dá. A třeba se stane zázrak a my s přítelem už konečně budeme žádat taky o americkou nebankovní hypotéku https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/, stejně tak jako moje sestra. A vy se nebojíte, že by americká hypotéka nebankovní se vám nevyplatila? Pokud váháte, sejděte se s bankéřem, který poradí.