Muži a auta

Toť otázka, na kterou by rádi znali všichni odpověď, konkrétněji pak ženy, které rozhodně nechápou, proč mají muži toto zapotřebí. Rozhodně jste alespoň jednou zažili podobného muže mrmlat, že někdo jede pomalu a že se jedná určitě o ženu. Kde takový názor vznikl a proč si muži myslí, že se nutně musí jednat o ženu? Jaký důvod to má? Ono to totiž není nic příjemného, navíc ženy také nehází všechny muže do jednoho pytle, ale muži toto dělají. Nejhorší však na tom je, že si to vůbec neuvědomují, protože to prohodí jen tak v autě v meziřeči a pak se šíleně diví, když se jim řekne, že to bylo trochu přes čáru. Kdyby ale to samé řekla žena, už by to bylo špatně a bylo by to špinění mužů. Když ale muž řekne, že když auto jede pomalu, nutně v něm musí jet žena, tak se nic neděje, a ještě se tomu všichni zasmějí. Je nutné si ale uvědomit jednu věc.

auto

Ženy totiž dodržují rychlost. Jezdí tak, jak se jezdit má a nesnaží se frajeřit tím, že zvýší rychlost na dvojnásobek. Takhle se totiž muži nebalí a ženy to moc dobře ví. Taková blbost totiž může někomu vzít klidně život, to je realita. Protože pokud je někde snížená rychlost, není to tam jen tak pro srandu králíků. Je to tam z nějakého důvodu a většinou to tam je právě proto, že tam dochází často k dopravním nehodám a chce se tomu obecně předejít.

žena v autě

Pokud je někde nejvyšší povolená rychlost 30 km/h, nejezděte zbytečně rychleji. Není to tam jen tak a můžete srazit chodce, nebo nabourat do vyjíždějícího auta. Nestihnete tak rychle zareagovat a vaše zorné pole se zúží. 30 km/h většinou bývá mezi domy a baráky, kdy je potřeba dbát zvýšené opatrnosti z důvodu chodců a podobně. Proto i zóna 30 tam není jen tak pro nic za nic, ale je to z toho důvodu, že můžete při vyšší rychlosti někoho snáze srazit a je to nebezpečné. Nedělejte si srandu z žen, že jezdí pomalu, ony jezdí většinou tak, jak mají a tak by se také jezdit mělo.