Malý bazén

Plavete rádi? Anebo jen tak lenošíte u vody? http://www.wikiskripta.eu/index.php/Voda_jako_rozpou%25C5%25A1t%25C4%259Bdlo,_voda_v_organizmu ? Myslím si, že v létě má každý rád bazén Bazenygluc. A to nejednom z toho důvodu, že bys chtěl pořádně a pěkně zaplavat, ale hlavně aby se nějak zrelaxoval. Protože poslední dny veder jsou opravdu nehorázné. A já si myslím, že kolikrát vypustím ze sebe duši, když pracuji na zahradě ve třiceti stupních horku. Protože navíc jsem zvyklá běhat a hodně sportovat, a to taky v létě. Nerada jenom někde sedím, takže jsem ráda, když si mohu vyběhnout ven. A protože v létě je třeba kolem třiceti stupňů Celsia a je horko a dusno, tak si raději jdu zaplavat.

I takové přírodní bazény jsou.

Mám ráda, když je v našem městském bazénu prázdno, protože moc ráda plavu a nikdo mi tam nekřižuje cestu, to mě vážně v bazénu vytáčí. Naštěstí, právě brzy ráno je tam poloprázdno, tak jsem alespoň spokojená. Takže nejraději chodím už v sedm ráno plavat do bazénu, což mi úplně vyhovuje. A taky jsem si řekla, že by se mi bazén hodil ke mně na zahradu. Jenomže nemám tak velkou zahradu, že bych si tam postavila tam velký bazén.

Jsem vodní živel.

Já bych tam udělala několik plaveckých temp a byla bych na konci bazénu. Myslím, že by se mi to ani nevyplatilo. Ale snít o tom mohu dál, že? Ale na druhou stranu, bych tam taky mohla jsi relaxovat. U mě na zahradě bych mohla mít maximálně malý bazén, který by mi ale jistě stačil. byl by hlavně potřeba na to, když bych třeba pracovala na zahradě a chtěla bych se potom po práci nebo po náročném sportu nějak zchladit a osvěžit. Vemte si, jak je třeba sekání zahrady opravdu dost náročné nebo když suším seno. Seno potřebuji a bez sekání trávy to nejde. Takže bych vážně uvítala nějaký malý bazén Zkusím tohle všechno říct příteli, který nade mnou možná slituje a nějaký bazén na příští rok zařídí. Jinak už nevím, jak bych si ho vydupala. A vy máte doma bazén? Nebo taky po něm jenom toužíte?