Kde uplatníte trička s potiskem

Na svatbě – tričko s potiskem si pochopitelně nebudete oblékat pro sváteční obřad, to dá rozum, ale můžete jej využít pro oslavu mezi přáteli. Těm můžete trička rozdat jako revanš, tedy například všem, co vám k svatbě blahopřáli anebo vás obdarovali nějakým svatebním darem. Na tričkách může být vytištěné jméno nevěsty a ženicha, jejich životní motto a krátké věnování jako upomínku pro svatební den.

bavlněná trička

Na výletě na Kleť – cestujete rádi s kamarády krajinou a objevujete neznámá místa, která by stála za zhlédnutí? Mohli byste tedy uspořádat například víkendový výlet a při této příležitosti vaše přátele obdarovat památečním tričkem. Stačí jen drobné logo, skica nejvyššího vrcholu Blanského lesa s otiskem aktuálního data, abyste měli ve svém šatníku na tričku památku.

Na vánoční či silvestrovskou párty – v podobném duchu lze uspořádat akce i v zimě, pouze s tím rozdílem, že se nekonají v exteriéru, ale ve vytápěné místnosti. Reklamní trička s potiskem byste mohli tentokrát vyzdobit přezdívkami a nějakými charakteristickými rysy jednotlivých osobností, například osobními zájmy a koníčky, povoláním, lokalitou bydliště apod. Pro názorný příklad třeba Martinovi s přezdívkou Koala nechat vytisknout na záda přezdívku spolu s listy stromu blahovičníku, jimiž se koala živí, Jitce s přezdívkou Star byste mohli na tričko umístit její oblíbenou hru „Člověče nezlob se“, a Lubošovi, kterého přezdíváte Ďabín, můžete na tričko umístit jeho oblíbené ovoce meloun.

dívka v tílku

Na pyžamový ples – pyžamové plesy nejsou ničím výjimečným a v partě kamarádů, kteří si spolu dovedou užít legraci, mohou být báječnou zábavou. Namísto pyžam můžete navrhnout ples v pyžamových kalhotách a v tričkách s potiskem, a témata k potisku byste mohli každému přidělit podobně, jako na silvestrovské párty. Trička mohou být i dlouhá, pyžamová, což se jistě bude líbit zejména dívkám.