Hypotéka pro vás

Pokud toužíte taky po pěkném domě nebo bytě, jak se vám bude hodit jedna z druhů hypoték. Je opravdu mnoho druhů hypoték, o kterých byste třeba mohli vědět. Já abych se vám přiznala, tak jsem si myslela, že existuje pouze jenom jeden druh hypotéky. Že se hypotéka vůbec nerozděluje, že pouze jenom jedna. A byla jsem docela velmi překvapená, když jsem šla s přítelem žádat o hypotéku do banky. Tam se mě ptali na základní informace, které samozřejmě každá banka potřebuje, když poskytuje nějaký finanční produkt. V bance se mě zeptali, jakou hypotéku bych chtěla.

Splátky na hypotéku plaťte včas.

Byla jsem v šoku, protože jsem vůbec nevěděla, jak mám odpovědět. Rychle jsem se celá bezradná podívala na svého přítele, aby mi pomohl, jenomže on jenom pokrčil rameny, protože taky nevěděl, co má odpovědět. Takže se nás paní v bance zeptala, že máme na výběr opravdu z mnoho druhů hypoték. Jednou z nich je hypotéka bez doložení příjmu. Musím říct, že jsem o tomhle vůbec nikdy neslyšela. Tohle jsem slyšela úplně poprvé. Hypotéka bez doložení příjmu? To vůbec existuje?

I s hypotékou můžete ušetřit.

Když jsem zjistila, že hypotéka bez doložení příjmu je vlastně nejvýhodnější ze všech hypoték, tak jsme s přítelem o tom začali uvažovat. Řekli jsme si, že samozřejmě chceme takovou hypotéku, která bude levná a která nám bude schválená nejlépe bez problémů a rychle. A paní v bance nám řekla, že hypotéka bez doložení příjmu je velmi oblíbená mezi uživateli, takže by námi ji taky doporučila. Tak jsme s přítelem souhlasili. A za dva měsíce jsme už konečně měli na účtu hypotéku bez doložení příjmu. Pokud i vás zajímá hypotéka bez doložení příjmu, tak se běžte zeptat na nejbližší bankovní pobočku nebo se zkuste podívat na přehledné webové stránky www.americkahypoteka.cz, kde se taky dozvíte opravdu mnoho důležitých informací o hypotéce bez doložení příjmu.